• Kernau.com

  Poznaj markę Kernau

 • Opinie

  Poznaj opinie klientów marki Kernau

  Rafał, Katowice

  Kernau jest moim faworytem! Cieszę się, że można kupić produkty polskiej firmy o tak dobrej jakości. Żałuję, że nie kupiłem więcej podczas remontu mieszkania - warto!

  Asia, Kraków

  Urządzenia Kernau już na dobre zagościły w naszym domu :) Lubimy je z mężem ze względu na ich funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Świetnie pasują do naszej nowoczesnej kuchni :)

  Michał, Sopot

  Jeśli ktoś poszukuje naprawdę solidnego sprzętu to polecam Kernau. Jak dla mnie ta firma nie ma sobie równych. Świetna jakość, trwałość i funkcjonalność sprawiają, że aż chce się korzystać z tych urządzeń.

  Ilona, Zakopane

  Serdecznie polecam produkty firmy Kernau. Są trwałe i solidne, a przy tym mają bardzo ciekawy design, który z pewnością urzeknie wszystkich, którzy lubią nowoczesność :)

 • O Kernau

  Dowiedz się więcej!

  broken image

  Kernau

  SPRZĘT RTV I AGD

  Kernau jest polską marką oferującą swoim klientom sprzęt AGD i RTV najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w branży i odpowiednie podejście do klienta, a także najwyższa jakość produktów gwarantują klientom obsługę na najwyższym poziomie.

   

  Oferta Kernau obejmuje wysokiej klasy i jakości sprzęt, o atrakcyjnym designie, zawierający również wiele nowoczesnych rozwiązań oraz funkcji. Misją marki Kernau jest dostarczanie swoim klientom najnowocześniejszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach. Urządzenia marki Kernau są energooszczędne co jest dowodem na to, że firma w procesie tworzenia swoich produktów pamięta również o ekologii.

   

  Opinie o Kernau jednoznacznie potwierdzają najwyższą jakość usług. Po więcej informacji na temat firmy oraz jej oferty zapraszamy na oficjalną stronę internetową. Dołącz do zadowolonych klientów Kernau już dziś!

   

  Obserwuj profile: Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube

   

  Więcej na: https://www.kernau.com/

   

 • Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  ul. Danielewicza 6/14
  37-100 Łańcut
  9:00-17:00
  17 865 26 80